Focus Stay Smart Apartment Underground Parking

Principalele facilități

  • 56 m²
  • 1 dormitor
  • 1 baie

Locație

    Pentru a vă bucura de vacanța în Cluj-Napoca, cazați-vă la Focus Stay Smart Apartment Underground Parking Cluj-Napoca de 56 m², care se află la 10 minute cu mașina de la Piața Unirii și la 3.4 km de la Palatul Bánffy din Cluj. Acesta este situat la 4.4 km de la Central și aproape de stația de autobuz Iulius Mall Est.

    Acest apartament cu 1 dormitoare se află la aproximativ 15 minute cu mașina de Ansamblul monumental Matia Corvin din Cluj-Napoca, care este un loc excelent pentru îmbunătățirea cunoștințelor culturale. Cetățuia se află la la 4.2 km de la de apartamentul.

    Pentru un plus de confort, este 1 baie. În plus, veți găsi dușuri.

    Focus Stay Smart Apartment Underground Parking pune la dispoziția oaspeților facilități de self-catering, cum ar fi o bucătărie complet utilată și o zonă de luat masa. De asemenea, apartmentul Focus Stay Smart Apartment Underground Parking se află la 5 km de aeroportul International Avram Iancu Cluj.

    Informații importante

    Check-in: de la 16:00 până la 23:30
    Check-out: de la 06:00 până la 11:00

    Opțiuni de cameră la Focus Stay Smart Apartment Underground Parking Cluj-Napoca

    Pentru un plus de confort, este 1 baie. În plus, veți găsi dușuri.

    Check-in
    Check-out
    Oaspeți
    2 guests

    Adulți:

    2

    Copii:

    0
    Focus Stay Smart Apartment Underground Parking Cluj-Napoca Restaurant foto Focus Stay Smart Apartment Underground Parking Cluj-Napoca Baie foto Focus Stay Smart Apartment Underground Parking Cluj-Napoca Baie foto Focus Stay Smart Apartment Underground Parking Cluj-Napoca Bucătărie foto Focus Stay Smart Apartment Underground Parking Cluj-Napoca Baie foto Focus Stay Smart Apartment Underground Parking Cluj-Napoca Bucătărie foto Focus Stay Smart Apartment Underground Parking Cluj-Napoca Cameră foto Focus Stay Smart Apartment Underground Parking Cluj-Napoca Bucătărie foto Focus Stay Smart Apartment Underground Parking Cluj-Napoca Paturi foto Focus Stay Smart Apartment Underground Parking Cluj-Napoca Cameră foto
    Apartament cu un dormitor

    Dimensiune: 56 m²

    Tip de pat: 1 Pat dublu

    Mai multe informații +

    Locația Focus Stay Smart Apartment Underground Parking Cluj-Napoca

    Atracții
    Restaurante excelente
    Transport

    Recenzii ale oaspeților despre Focus Stay Smart Apartment Underground Parking Cluj-Napoca

    Aici puteți găsi recenzii verificate pe care utilizatorii noștri le-au postat pe acest site.

    Nu există comentarii încă :(

    Dacă ai stat la acest hotel, te rugăm să ne împărtășești experiența ta.

    Scrieți o recenzie

    Scrieți o recenzie

    Când ați călătorit?

    Punctul dumneavoastră de rating

    Foarte rău
    Excelent

    Datele dumneavoastră

    De unde ești?
    Vă mulțumesc! Vă mulțumim că v-ați făcut timp să ne împărtășiți experiența dumneavoastră. Recenzia dvs. va fi publicată în curând.

    Revizuirea nu a fost trimisă.

    Vă rugăm să încercați din nou.

    Hoteluri recomandate în România

    Întrebări frecvente

    • Ce suprafață are Focus Stay Smart Apartment Underground Parking?
      Focus Stay Smart Apartment Underground Parking are o dimensiune de 56 de metri pătrați.
    Vă mulțumim pentru abonare
    Monedă
    • USD Dollar american
    • EUR Euro
    • GBP Liră serlină
    • AUD Dolar australian
    • CAD Dolar canadian
    • BRL Real brazilian
    • CNY Yuan renminbi
    • CZK Coroană cehă
    • DKK Coroană daneză
    • HKD Dolar din Hong Kong
    • ILS Sheqel nou israelian
    • JPY Yen japonez
    • MYR Ringgit malaezian
    • NZD Dolar neozeelandez
    • NOK Coronă norvegiană
    • PLN Zlot polonez
    • RON Leu românesc
    • RUB Rublă rusă
    • SAR Rial saudit
    • SGD Dolar singaporez
    • ZAR Rand sud-african
    • KRW Won sud-coreean
    • SEK Coroană svedeză
    • CHF Franc elvețian
    • TRY Liră turcească
    • UAH Hryvnia ukrainian
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Baht tailandez
    Selectați limba
    Verificați cele mai bune tarife disponibile
    Introduceți datele dvs. pentru a vedea prețurile
    Check-in
    Check-out
    Oaspeți
    2 guests

    Adulți:

    2

    Copii:

    0
    Focus Stay Smart Apartment Underground Parking Cluj-Napoca